![18555301 567270580327205 1806532203 n](/portal/images/18555301_567270580327205_1806532203_n.jpg)
Την 11η θέση στον αγώνα ατομικής χρονομέτρησης για το Παγκόσμιο Κύπελλο ποδηλασίας δρόμου που φιλοξενείται στην Οστάνδη του Βελγίου, κατέλαβε ο Νίκος Παπαγγελής. Ο πρωταθλητής του συλλόγου ΑΣ Καστελλάνοι, κάλυψε τα 15 χιλιόμετρα της διαδρομής σε 25.30 και για τα 3`` έμεινε εκτός της πρώτης 10άδας.
Ο Παπαγγελής, ο οποίος αγωνίστηκε κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες (κρύο και αέρα), την Κυριακή θα συμμετέχει στον αγώνα αντοχής της ίδιας διοργάνωσης.