![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και άτομα που στέκονται](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269740582_371816924740506_5123782519086992204_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=R7Mte9MwG_oAX-cmpZH&_nc_oc=AQnSKMimAnXkktJI5XBmYyh0dbpNi7K03Nu9K_RMTH4TaC0u2h0DKOGIrqQHyk7BbEc&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AT_H-P52go7QtEtiNYOpWeV0krFqef2Gy7cTVvofZZnb6A&oe=61C70376)
Τα γραφεία της Εθνικής Αθλητικής Ομοσπονδίας Ατόμων με Αναπηρίες, κοσμεί εδώ και λίγα 24ωρα, το Κύπελλο που κατέκτησε η εθνική μας ομάδα γκόλμπολ των γυναικών στο International Espoo Grand Prix (Φινλανδία, Οκτώβριος 2021).
Το Κύπελλο που αντιστοιχούσε στην κατάκτησε της 1ης θέσης στο διεθνές τουρνουά, παρέδωσε η ομοσπονδιακή προπονήτρια, Μένη Κεσσανοπούλου στον Α` αντιπρόεδρο της ΕΑΟΜ-ΑμεΑ, Δημήτρη Σηφάκη, κατά τη διάρκεια του Πανελλήνιου πρωταθλήματος που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο Μεταμόρφωσης «Κώστας Αρβανίτης»